پیام فرستادن
اخبار
خونه > اخبار > اخبار شرکت در مورد چگونه خیس کننده گاراژ زیرزمینی مشکلات کیفیت محیط زیست و ایمنی وسایل نقلیه ناشی از رطوبت را حل می کند؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
اکنون تماس بگیرید

چگونه خیس کننده گاراژ زیرزمینی مشکلات کیفیت محیط زیست و ایمنی وسایل نقلیه ناشی از رطوبت را حل می کند؟

2023-11-02

آخرین اخبار شرکت در مورد چگونه خیس کننده گاراژ زیرزمینی مشکلات کیفیت محیط زیست و ایمنی وسایل نقلیه ناشی از رطوبت را حل می کند؟

امروزه، شرایط زندگی بهتر و بهتر می شود، اتومبیل ها به طور کلی محبوب شده اند، و گاراژ های زیرزمینی نیز به یک اقدام نصب ضروری در جوامع مسکونی تبدیل شده اند،مراکز تجاری و مکان های دیگریک مشکل بزرگ که همیشه نمی توان از آن در گاراژ های زیرزمینی اجتناب کرد این است که از آنجا که آنها در زیر زمین قرار دارند، اما اقدامات ضد آب خوب انجام شده است، در طول زمان،رطوبت خاک از طریق دیوارها به گاراژ نفوذ می کند (بتون خاک)، به خصوص عوامل مانند تفاوت دمای جنوب، آب تهویه و فصل بارانی می تواند به راحتی باعث تهویه در گاراژ های زیرزمینی شود.

 

رطوبت به ساخت رنگ کف گاراژ های زیرزمینی آسیب می رساند. آب فشرده باعث از بین رفتن ماده مقاوم کننده می شود و باعث بروز مشکلات مانند پف، پوسته، لایه کشی و جدا شدن رنگ می شود.این باعث میشه که قالب روی دیوارهای گاراژ زیرزمینی ایجاد بشه، لوازم جانبی را اشغال می کند و ساختار آهن یا فولاد را خورد می کند. این با رشد تعداد زیادی قارچ همراه است، آلودگی محیط زیست در گاراژ. علاوه بر این،رطوبت می تواند باعث ایجاد قالب در خودرو شود، قالب ها، قالب های وسایل نقلیه و قطعات آهن برای زنگ زدن داخل تهویه مطبوع، بر مدار تاثیر می گذارد، به موتور آسیب می رساند و رنگ را پیر می کند و غیره، که خطرات ایمنی بزرگی را ایجاد می کند.رطوبت در گاراژ زیرزمینی باعث می شود زمین لغزنده باشد. هنگامی که وسیله نقلیه در حال رانندگی است ، سرعت با سرعت بسیار آهسته افزایش می یابد. هنگام چرخش ، لغزش ، لغزش جانبی و خرابی ترمز نیز رخ می دهد ، که به نوبه خود منجر به حوادث ایمنی مانند برخورد می شود.

 

می توان دید که رطوبت یک مشکل جدی است که گاراژ های زیرزمینی با آن مواجه هستند و ضد رطوبت ضروری است.دستگاه های تخلیه رطوبت BIO با موفقیت به چندین گاراژ زیرزمینی خدمت کرده و مشکل رطوبت را حل کرده اند.

دستگاه های تخلیه رطوبت BIO دارای سرعت سریع تخلیه رطوبت و قدرت جذب قوی هستند که می توانند به طور موثر کار تخلیه رطوبت را در پارکینگ های زیرزمینی انجام دهند.این دستگاه دارای چندین دستگاه حفاظت از ایمنی است و مجهز به چندین عملکرد و عملکرد نمایش خطا برای دستیابی به حفاظت های امنیتی متعدد استاین دستگاه مجهز به یک فن با کارایی بالا با حجم بزرگ هوا است که به آرامی کار می کند، حجم زیادی هوا دارد و می تواند به سرعت یک پارکینگ زیرزمینی بزرگ را تخلیه کند.دستگاه می تواند آب را از طریق یک لوله خارجی تخلیه کند، از بین بردن نیاز به انسان برای مدیریت مخزن آب. می تواند کار ضد رطوبت مداوم را به دست آورد، صرفه جویی در زمان، تلاش و نگرانی.سیستم کنترل هوشمند به طور خودکار کنترل شروع و توقف واحد، که می تواند به طور موثر هزینه های عملیاتی کل ماشین را کاهش دهد و در عین حال به اثر تخلیه رطوبت دست یابد.ترکیب شده با طراحی راه حل تخلیه آب توسط متخصصان BAIAO، می تواند به طور موثر مشکل رطوبت در گاراژ های زیرزمینی را حل کند.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب رطوبت گیر هوا خانگی تامین کننده. حق چاپ © 2021-2024 air-dehumidifiers.com . تمامی حقوق محفوظ است.