پیام فرستادن
اخبار
خونه > اخبار > اخبار شرکت در مورد لباس خشک کن و لباس خشک کن و لباس خشک کن، کدام بهتر است یا بدتر؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
اکنون تماس بگیرید

لباس خشک کن و لباس خشک کن و لباس خشک کن، کدام بهتر است یا بدتر؟

2023-11-25

آخرین اخبار شرکت در مورد لباس خشک کن و لباس خشک کن و لباس خشک کن، کدام بهتر است یا بدتر؟

در فصل بارانی، بازگشت به جنوب و روزهای بارانی، خشک کردن لباس همیشه دشوار است. خشک کردن آن دشوار است، اما هنوز هم بوی ناشایستی فلفلی دارد.با اين مشکل روبرو شدمدر حال حاضر، ما یک انتخاب جدید داریم، شما می توانید یک خیس کننده آب خانگی بخرید، بسیاری از مارک های خیس کننده آب در مدل های خانگی دارای عملکرد خشک کردن هستند، مانند Bio dehumidifier،یک اثر خشک کردن کلیدی نیز بسیار ایده آل است.


از آنجا که آنها ویژگی های مشابهی دارند، استفاده از کدام بهتر است یا بدتر؟

 

آخرین اخبار شرکت لباس خشک کن و لباس خشک کن و لباس خشک کن، کدام بهتر است یا بدتر؟  0


شاید از منظور استفاده، بسیاری از مردم فکر می کنم که خشک کن قطعا برنده است، پس از همه، لباس خشک است که عملکرد حرفه ای آن، در حالی که برای خانه خیس کننده،لباس هاي خشك فقط يه وظيفه ضمني دارهاما اين طور نيست.
1، لباس های خشک به شیوه ای متفاوت، خیس کننده هوا در خانه لباس های محافظ بیشتری
همه ما باید این احساس را داشته باشیم، هر بار که از خشک کن استفاده می کنیم، همیشه هوای داغ ناخوشایند وجود دارد.از آنجا که خشک کن است با شتاب سرعت جریان هوا در سطح مایع و افزایش دمای محیط برای شتاب دادن تبخیر مایعخشک کردن با دمای بالا روش کار خشک کن است که به میزان زیادی برای لباس ها مضر است و به راحتی باعث احساس سفت و خشن شدن لباس می شود، در حالی که ابریشم و پوستبه خاطر پارچه هاي گرانبها و خاص، نمیتونه با خشک کن خشک بشه
رطوبت بخش خانگی از طریق جمع آوری بخار آب در هوا است، بنابراین شکستن نسبت آب مایع به آب گاز، برای دستیابی به تبخیر سریع آب از لباس،تا از لباسها بهتر محافظت بشه.
2، خیس کننده هوا در خانه لباس خشک، همچنین خشک کردن خانه
همه ی ما می دانیم که خشک کن لباس در ماشین قرار دارد، در فضای ماشین برای ایجاد یک محیط خشک، نسبت به دنیای بیرون بسته.خشک کن رطوبت لباس های مرطوب را به هوا در داخل خانه تبخیر می کند، پس ما احساس می کنیم که پس از استفاده از خشک کن، رطوبت هوا اطراف نسبتا بالا است. علاوه بر این، هوا گرم و مرطوب است که ایجاد ناراحتی. علاوه بر این، زمانی که ما لباس های خشک را بیرون می آوریم,رطوبت هوا در محیط اطراف در واقع دوباره بالاتر است، که رطوبت را در لباس ها تسریع می کند.
با یک دستگاه خشک کننده لباس خانگی، ماشین و لباس در یک ابعاد فضایی هستند. به این ترتیب ماشین در واقع با کاهش رطوبت هوا در فضا،و سپس لباس در آب "بروند" از رطوبت به قطرات آب مایع خواهد شدبنابراین، در استفاده از رطوبت بخش خانگی برای خشک کردن لباس، برای حفظ تعادل مداوم بین لباس و رطوبت هوا در فضای،تا لباس ها دوباره به هواي مرطوب حمله نکنند. می توان گفت که استفاده از خانه dehumidifier لباس های خشک، نه تنها لباس های خشک، بیشتر خانه خشک است.
پس، همه چیز در نظر گرفته شده، از نظر خشک کردن لباس، یا خیس کننده هوا بهتر است.
در خرید خیس کننده آب خانه، بیو یک نام تجاری خیس کننده آب است که شایسته شناخت است. انواع مدل های خیس کننده آب خانه برای پاسخگویی به نیازهای مختلف میلیون ها خانواده،ایجاد یک محیط راحت و سالم در خانه.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب رطوبت گیر هوا خانگی تامین کننده. حق چاپ © 2021-2024 air-dehumidifiers.com . تمامی حقوق محفوظ است.