پیام فرستادن
اخبار
خونه > اخبار > اخبار شرکت در مورد آرشیو تخلیه رطوبت تخلیه رطوبت و جلوگیری از رطوبت، حفاظت از اسناد کاغذی از آسیب
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
اکنون تماس بگیرید

آرشیو تخلیه رطوبت تخلیه رطوبت و جلوگیری از رطوبت، حفاظت از اسناد کاغذی از آسیب

2023-11-25

آخرین اخبار شرکت در مورد آرشیو تخلیه رطوبت تخلیه رطوبت و جلوگیری از رطوبت، حفاظت از اسناد کاغذی از آسیب

در جامعه مدرن، بسیاری از اسناد برای راحتی به صورت الکترونیکی ذخیره می شوند. با این حال، برخی از ادارات دولتی یا شرکت ها و مدارس، هنوز از اسناد کاغذی برای ذخیره اطلاعات مهم استفاده می کنند.نقشه هااین اطلاعات مبنای مهم و مرجع برای تصمیم گیری رهبری، مدیریت کار و سایر فعالیت ها را فراهم می کند.اطلاعات در اتاق آرشیو مهمه، و برخی از پرونده ها مدت طولانی در گردش بوده اند، که حتی ارزشمندتر است، بنابراین کار مدیریت نمی تواند بی پروا باشد.

کار مدیریت آرشیو سختگیرانه ترین رطوبت اتاق آرشیو است، زیرا آرشیو مواد کاغذی است، و کاغذ بسیار نمی تواند رطوبت را تحمل کند، جذب آب بسیار قوی است،مخصوصاً بعضی از آرشیو های قدیمی بیشتر اینطوری هستند، بعد از رطوبت کاغذ مستعد تخمک گذاری و سپس خوردگی است، و جدی خواهد شد، که منجر به آرشیو از دست دادن ارزش مرجع. به خصوص در فصل بارانی،بارندگی افزایش می یابد، هوا مرطوب است، اگر اتاق آرشیو تجهیزات ضد رطوبت نداشته باشد، پس از آن آسیب رطوبت آرشیو اجتناب ناپذیر است.تنظیمات اتاق آرشیو خیس کننده رطوبت مناسب است. Bio dehumidifier یک تجهیزات کنترل درجه حرارت و رطوبت حرفه ای است، استفاده از فن آوری خنک کننده یخچال،می تواند به سرعت رطوبت هوا را کاهش دهد تا اطمینان حاصل شود که اتاق آرشیو همیشه خشک است، بهبود محیط ذخیره سازی آرشیو، اما همچنین از بین بردن اثرات مضر هوا مرطوب و خطرات، برای اطمینان از اینکه آرشیو می تواند در آرامش ذخیره شود، از پیری شکسته نخواهد شد،الگوي دست نوشته ها غايب نميشه.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب رطوبت گیر هوا خانگی تامین کننده. حق چاپ © 2021-2024 air-dehumidifiers.com . تمامی حقوق محفوظ است.