پیام فرستادن
اخبار
خونه > اخبار > اخبار شرکت در مورد ۷ نکته برای نگهداری شراب
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
اکنون تماس بگیرید

۷ نکته برای نگهداری شراب

2023-11-21

آخرین اخبار شرکت در مورد ۷ نکته برای نگهداری شراب

هیچ چیز بهتر از لذت بردن از یک لیوان شراب نیست که از نگرانی های روزمره شما جلوگیری کند خوشبختانه این بدبختی ها را می توان به راحتی با حفظ دمای مناسبنور و حرکت هنگام نگهداری شراببرای اطمینان از لذت بردن از شراب شما، من با برخی از نکات ذخیره سازی ساده اما مفید برای نگه داشتن هر لیوان طعم تازه و خوشمزه آمده ام.تنها کاري که بايد با يه ليوان شراب انجام بدي اينه که کاري رو بکني که مي کنيآروم باش، بدون تلاش.1. گردش هوا رو حفظ کن
به راحتی شراب خوب با قرار گرفتن در معرض هوای بیش از حد آسیب می بیند. قرار گرفتن در معرض باعث می شود که شراب اکسید شود، تازه بودن خود را از دست دهد و بوی شبیه سرکه را ایجاد کند. به عنوان یک روش صحیح پیری،همه شراب ها بايد اول با يه مقدار هوا پر بشن، اما ضروری است که اطمینان حاصل شود که کرک مرطوب باقی می ماند. یک کرک مرطوب تضمین می کند که هیچ ترک و انقباض و بنابراین هیچ هوا اضافی وجود ندارد!

2در شرایط کم نور نگهداری کنید
قرار دادن شراب در یک مکان تاریک نه تنها محیط خنک تر و مرطوب تر را تضمین می کند،همچنین مانع از برخورد اشعه UV با بطری و ایجاد بوی ناخوشایند می شود..

3. دمای مناسب را حفظ کنید
دمای مطلوب برای نگهداری شراب حدود 55 درجه فارنهایت است. اگر شما یک خنک کننده شراب دو منطقه ای ندارید، این برای شراب های قرمز و سفید کار می کند.نگه داشتن این دمای نیز ضروری است زیرا نوسانات و همچنین دمای بالا می تواند بر شراب شما تأثیر منفی بگذارد.

یک راه حل ساده این است که از یک یخچال شراب استفاده کنید که همچنین تمام بطری های شما را قابل مشاهده نگه می دارد. هیچ چیز بدتر از جستجوی آن بطری در حالی که سعی در پخت و پز یا مهمانان دارید وجود ندارد.

4رطوبت
یکی دیگر از عناصر مرتبط با حفظ دمای مناسب، حفظ رطوبت است. رطوبت مطلوب برای ذخیره شراب حدود 65 تا 75 درصد است.که اگر شما به درستی در نور و دمای عامل نگهداری آسان باشدرطوبت بیشتر همچنین کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که کورک های شراب کوچک نمی شوند.

5. لرزش رو به حداقل برسان
این یک سوال پیچیده است، حداقل برای من. کمپینگ، سفارش شراب آنلاین، سفرهای ساحل - همه آنها یک چیز مشترک برای بطری شراب شما دارند: حرکت.لرزش بیش از حد روند پیری را مختل می کند و رسوب را تکان می دهدپس براي اون سفر هاي کمپينگ و مسافرت هاي ساحل، بهتره يه بطري که کمي دوستش داري، يا حداقل يکي که براي يه مناسبت خاص نگه نداري، با خودت بياري.

6تو کنار خودت بمون
مهم است که مطمئن شوید که کلاه و شراب در تماس با یکدیگر هستند. بنابراین بطری های خود را در یک مکان خنک و سایه دار نگه دارید و آنها را در کنار خود نگه دارید.این تضمین می کند که کورک خشک نشود، که مانع از نفوذ اکسیژن می شود، که می تواند به سرعت به شراب آسیب برساند.

7. نگهش دار
این روزها بحث های زیادی در دنیای شراب وجود دارد که در مورد روش سنتی کلک کردن بطری ها در مقابل کلک های پلاستیکی و کاپ پیچ فلزی بحث می کند.چیزی که خیلی از مردم نمی فهمند اینه که کرک چقدر برای شراب مهمه.

روش سنتی برداشت پنبه به قرن ها پیش برمی گردد، با کشورهایی در امتداد ساحل مدیترانه که از بلوط های پنبه رشد می کنند. باور کنید یا نه، برداشت پنبه در واقع به درخت آسیب نمی رساند.بعد از اینکه لباس ها رو در آوردمعلاوه بر از دست دادن عنصر رمانتیک سنت،پلاستیک و پیچ بالای فاقد توانایی اجازه می دهد تا شراب خود را به نفس در راه که مدفوع سنتی اجازه می دهد.
 

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب رطوبت گیر هوا خانگی تامین کننده. حق چاپ © 2021-2024 air-dehumidifiers.com . تمامی حقوق محفوظ است.